И резервите на Барселона се оказаха твърде голям залък за Спортинг

7251
на 05.12.2017

Барсеолна победи Спортинг (Лисабон) с 2:0 в последния мач и за двата тима в група "D" на Шампионската лига и окончателно сложи край на надеждите на португалците за класиране на 1/8-финал. Гостите на "Камп Ноу" се нуждаеха от победа и в същото време трябваше да чакат Ювентус да не спечели гостуването си на Олимпиакос, но и двете неща не се случиха, тъй като "бианконерите" се наложиха с 2:0 в гостуването си в Атина.

Каталунците излязоха в този мач без голяма част от звездите си, но и това не помогна на "лисабонските лъвове"., предава Спортал. Пако Алкасер в 59-ата минута и автогол на Жереми Матийо в 90-ата минута подпечатаха успеха на домакините.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден от новата седмица - понеделникът е труден за Лъвовете и носи проблеми на Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден от новата седмица - понеделникът е труден за Лъвовете и носи проблеми на Водолеите
ПЪРВО В ПИК! Меле под дъжда на Орлов мост затапи Цариградско шосе (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Меле под дъжда на Орлов мост затапи "Цариградско шосе" (ВИДЕО)