ГОРЕЩО
Иван Таков от БСП ЗАНУЛИ Ввасил Терзиев: Разхожда се по жълтите павета, останалите софиянци газят в боклука
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Самолет, изпълняващ полет от Лас Вегас до Хонолулу, кацна извънредно в Лос Анджелис след скандал за… одеало.
препоръчано
66-годишен пасажер поискал завивка, тъй като му било студено. Той обаче бил помолен да заплати 12 долара за услугата, разказват от БиТиВи.
Мъжът много се разгневил, че му искат пари за такова нещо, и заявил,че „би пребил някого”. Пилотът приел това поведение за сериозна заплаха и сменил курса към най-близкото летище.
Няма извършено престъпление, посочиха от полицията.
В Лос Анджелис мъжът се е прекачил на друг полет.


