ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Само за седмица инспектори на Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури са извършили 267 проверки в страната, съобщиха от агенцията.
При тях са съставени 14 акта за установяване на административно нарушение. Иззети са 237 кг. риба, която е върната във водата. По време на проверките са конфискувани 7570 метра мрежи и риболовни принадлежности. В периода от 12 до 18 февруари 2016 г. са издадени 185 билета за любителски и 230 удостоверения за стопански риболов.
препоръчано
Задигнаха 600 килограма риба от рибарник край Езерче
12502
на 21.02.2016


