Ивайло Чочев игра почти час за Палермо при равенство с Венеция

4591
на 12.03.2019

Отборите на Венеция и Палермо завършиха наравно 1:1 в последния мач от 27-ия кръг на италианската Серия „Б” по футбол.

Българският национал Ивайло Чочев бе титуляр за гостите от Палермо, като остана на терена до 56-ата минута, когато бе заменен от Сезар Фалети.

С гол на Рикардо Бокалон  в 39-ата минута домакините от Венеция поведоха в резултата. В 84-ата минута гостите стигнаха до точката с гол на Георге Пушкаш.

След 10-ото си равенство от началото на сезона Палермо е на второ място в класирането, като изостава с четири точки от лидера Бреша, но е и с мач по-малко.

Венеция също има мач по-малко, като дели 14-ата позиция с Ливорно.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)