ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на Палермо, с българския национал Ивайло Чочев в редиците си, загуби у дома от Читадела с 0:3 в мач от 15-ия кръг в Серия „Б“ на Италия.
препоръчано
Чочев започна в стартовия състав на Палермо и бе на терена цял мач.
За Палермо това е втора загуба от началото на сезона. Тимът на Читадела регистрира шести успех в кампанията.
В класирането Палермо е на пета позиция с 25 точки, като с толкова са и третият и четвъртият в подреждането – Фросиноне и Венеция. Лидери с по 26 точки са Бари и Парма Калчо 1913.
свързани новини
Ивайло Чочев: Повече сме разочаровани, отколкото се радваме
14741
на 11.10.2017
Героят Ивайло Чочев: Победихме Швеция с нашия хъс
15965
на 01.09.2017
От СПАЛ признаха: Искаме българина Ивайло Чочев
9077
на 24.07.2017
Ивайло Чочев остава в италианската Серия А
12708
на 17.07.2017
Уругваец стана треньор на Ивайло Чочев
8388
на 26.01.2017
Палермо без Ивайло Чочев отпадна за Купата на Италия
8209
на 30.11.2016


