BG EN

Иван Гешев скочи на Рюте - ще изиска от Нидерландия доказателства, че границата ни може да се премине за 50 евро

Акценти

Иван Гешев скочи на Рюте - ще изиска от Нидерландия доказателства, че границата ни може да се премине за 50 евро

63678
на 04.12.2022
Иван Гешев скочи на Рюте - ще изиска от Нидерландия доказателства, че границата ни може да се премине за 50 евро
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Главният прокурор Иван Гешев ще изисква от Нидерландия доказателства за преминаване на границата ни за 50 евро. Това обяви той в Туитър. 

препоръчано

Нидерландия ще гласува на 8 декември  против приемането на България в Шенген, а премиерът  на страната Марк Рюте каза, че българската граница може да бъде премината за 50 евро. Рюте смята, че в момента има риск през България да преминава мигрантски поток.

Ето какво пише Иван Гешев в Туитър:

Ще изискаме по реда на международната правна помощ от партньорите ни от Нидерландия доказателства за преминаване на границата ни с Турция “с банкнота от 50€”. България е правова държава и като част от Европейския съюз при получаването на такива, прокуратурата ще предприеме незабавни действия.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК