BG EN

Иван Иванов и Николай Нанков инспектират ремонта на автомагистрала „Европа”

ЧАС ПИК

Иван Иванов и Николай Нанков инспектират ремонта на автомагистрала „Европа”

27586
на 21.08.2025
Иван Иванов и Николай Нанков инспектират ремонта на автомагистрала „Европа”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на регионалното развитие и благоустройството Иван Иванов и председателят на парламентарната комисия по регионална политика Николай Нанков ще инспектират довършителните дейности по автомагистрала „Европа”.

препоръчано

Общата дължина на трасето, което е важна част от Трансевропейската транспортна мрежа, е 63 км . Започва от границата със Сърбия при граничен пункт „Калотина” и се включва в Северната скоростна тангента, която също е част от автомагистралата. Чрез тангентата автомобилният и товарен поток се разпределя към АМ „Хемус“ и АМ „Тракия“. Строежът на магистралата започна през 2019 година.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК