ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Халфът на Хърватия Иван Ракитич не скри разочарованието си от съдияството в мача сБразилия (1:3) на откриването на световното първенство. Той заяви, че японският рефер на практика е унищожил неговия труд и този на съотборниците му с неадекватните си решения.
"Съжалявам, че в такъв хубав ден, в който бе откриването на световното първенство, трябва да говорим за съдията. Просто, идва някакъв човек и унищожава нашия труд. Смятам, че можем да бъдем горди от себе си, защото изиграхме страхотен мач. Заслужавахме нещо повече. Дано продължим в този дух. Нямаме друг избор", заяви Ракитич.
препоръчано
Ще има ли скоро среща Роналдо - Меси?
7586
преди 13 часа
Футболист на Лудогорец №1 на Мондиала
9592
преди 15 часа
Вижте голмайсторите на Мондиал 2026
9226
преди 16 часа


