ГОРЕЩО
ТЕЗИ ЧЕТИРИМА ЕВРОДЕПУТАТИ опитаха да спънат ЕС в борбата с нелегалната миграция
Fibank подкрепя кампанията „Сканирай лапата“ в защита на животните
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
Георги Марков РАЗБИВАЩО пред ПИК: Партизаните на Сорос в България изтрещяха. Ген. Атанасов е станал Кокорчо на квадрат
Борисов се ядоса на кабинета "Гюров": Това чегъртане, което правят, ще създаде враждебност. Министрите си мислят, че ще векуват, а те ще са само още месец на власт
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Капитанът на Ботев Пловдив Иван Цветков и безспорен любимец номер 1 на феновете на "канарчетата" за момента остава непреклонен в решението си да прекрати футболната си кариера. Нападателят заяви пред пловдивския сайт PlovdivDerby, че макар проведените разговори с ръководството на "жълто-черните" не е променил позицията си.
препоръчано
"Не съм променил решението си да спра с футбола. Да, разговарях с треньорите и ръководителите, но решението ми е твърдо. Няма да идвам за първата тренировка в понеделник", заяви Иван Цветков. "Не съм мислил за бенефис", добави играчът.
Планински спасители са помогнали на жена, пострадала край Боянския водопад
2680
преди 15 минути
Петимата задържани за над милион фалшиво евро остават зад решетки
2903
преди 22 минути
ЦИК показа как ще изглеждат бюлетините за гласуването на 19 април
4060
преди 32 минути


