ГОРЕЩО
Бащата на Сияна гневно: Бургазлиев, който отне живота на една българска майка и направи детето й инвалид, се опитва да излезе на свобода
Еспас Ауто с първо място по продажби на нови автомобили на Alfa Romeo, Jeep и FIAT за 2025 година
ИЗВЪНРЕДНО! Вижте как изглежда хижа "Петрохан" след тройното убийство и пожара (СНИМКИ/ВИДЕО)
Недостигът води до високи цени на тока. ТЕЦ Бобов дол и други въглищни централи трябва да бъдат запазени
САМО В ПИК! Бащата на Кирил Петков - фен на Иво Калушев. Татко Петко харесвал странните му философски разсъждения в социалните мрежи (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Капитанът на националния отбор по футбол на България Ивелин Попов бе определен за Играч на 27-ия кръг на футболното първенство на Русия, съобщава електронното издание „Чемпионат“.
Попов вкара двата гола за тима си при победата над Спартак в Москва с 2:0.
В гласуването, в което участват футболни специалисти, представители на Професионалната футболна лига на Русия, журналисти и фенове, Ивелин Попов изпревари Александър Самедов от Локомотив (Москва) и Игор Акинфеев.
Попов е №1 в двете основни класации – на Професионалната футболна лига на Русия и на феновете.
Място в „Топ 10“ е намерил и Георги Пеев от Амкар (Перм), който е седми.
препоръчано
Ето защо Давид Пастор шофирал след употреба на алкохол
8397
преди 53 минути
ЕКШЪН С ФУТБОЛИСТ НА ЦСКА: Задържаха Дейвид Пастор да шофира пиян
20088
преди 2 часа
Ясно е кой ще изиграе Ицо в "Стоичков - Филмът"
15307
преди 4 часа
ОСТРО С БУТОНКИТЕ: Арда скочи на Кабаков: Корумпе със свирка в уста
13032
преди 22 часа


