Ивелин Попов игра 74 минути при победата на Спартак (Москва) над Зенит с 2:1 в първенството на Русия

СПОРТЪТ ДНЕС

9149
на 17.04.2017

Спартак (Москва) победи като домакин Зенит (Санкт Петербург) с 2:1 в мач от 23-ия кръг на футболното първенство на Русия.

Футболист №1 на България за 2016 година Ивелин Попов бе титуляр за Спартак, като бе на терена до 74-ата минута, когато бе заменен от Лоренцо Мелгарехо.

С гол на Куинси Промес в 21-ата минута Спартак поведе. Артьом Дзюба в 66-ата минута изравни резултата.

Александър Самедов в 80-ата минута донесе успеха за Спартак.

Спартак е лидер в класирането, като има аванс от 10 точки пред втория – ЦСКА (Москва).

Зенит е на трето място, като изостава с 11 точки от Спартак.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО) Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО)