BG EN

Ивет Лалова се класира трета на 200 м на Диамантената лига в Рим

Други спортове

Ивет Лалова се класира трета на 200 м на Диамантената лига в Рим

4798
на 06.06.2013
Ивет Лалова се класира трета на 200 м на Диамантената лига в Рим
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европейската шампионка на 100 метра от Хелзинки 2012 и водачка в европейската рангллиста за сезона в късия спринт с 11,13 сек Ивет Лалова се представи отлично на първия си турнир от Диамантената лига през този сезон. Българката зае третото място в спринта на 200 метра с личен рекорд за сезона от 22,78 сек. Нашето момиче направи много силен финален спринт, който й донесе третата позиция в днешния старт. Победата изненадващо извоюва Мюриел Ауре (Кот д'Ивоар) с национален рекорд от 22,36 сек Олимпийската шампионка от Лондон 2012 и трикратна световна шампионка в дисциплината Алисън Филикс (САЩ) остана втора с 22,64 сек. 

По-рано днес Георги Иванов завърши седми в сектора за тласкане на гюле с 19,99 м, а Мирела Демирева се класира десета в скока на височина със 184 см. И за двамата това беше дебют на турнир от Диамантената лига.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК