BG EN

Иво Карлович спечели титла след 5 години суша

Тенис

Иво Карлович спечели титла след 5 години суша

3524
на 22.07.2013
Иво Карлович спечели титла след 5 години суша
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хърватският гигант Иво Карлович спечели първа титла от АТР тура от пет години насам, след като победи Алехандро Фая с 6-3, 7-6(4) на финала на турнира в Богота.

препоръчано

Карлович бе извън корта повече от два месеца, след като се лекуваше от менингит, като миналата седмица сподели, че е щастлив, че изобщо може отново да играе тенис.

Само седмица по-късно 34-годишният хърватин спечели пета титла в кариерата си. "Изпитвам само щастие, че след всички тези контузии и болести, успях пак да стигна до тук. Това бе една невероятна седмица, искам да поздравя Алехандро, както и да благодаря на всички фенове и спонсори. Надявам се да се завърна тук след година", коментира Карлович, който се завърна в топ 100 на ранглистата с успеха си в столицата на Колумбия.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК