BG EN

Играч на Любимец катастрофира тежко край Велико Търново

Футбол

Играч на Любимец катастрофира тежко край Велико Търново

17578
на 03.09.2013
Играч на Любимец катастрофира тежко край Велико Търново

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Халфът  на Любимец Емил Копаранов е претърпял тежка катастрофа след мача с "Левски", пише "Тема Спорт". Футболистът е със счупени крак и ръка и няма да може да играе поне до Нова година.

препоръчано

Инцидентът е станал в неделя вечерта около 20:15 часа по пътя към Велико Търново, в района на село Пчелиново. Изскочил на пътя кон бил причината за последвалия удар между автомобила на футболиста и движещ се в насрещното платно ТИР.

 

Заедно с Копаранов в колата бил и масажистът на Любимец Тодор Статков. В съседна кола пък пътувал вратарят Радослав Рашков. Двамата бързо отказали пострадалия футболист в старозагорската болница.

 

Копаранов няма опасност за живота. Полузащитникът е твърд титуляр за хита в "А" група като игра във всички 7 мача от началото на сезона.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК