ИГРАЧ ОТ КЛАСА! Яя Туре изригна с два гола при завръщането си (А ПЕП!?)

6454
на 19.11.2016

Халфът на Манчестър Сити Яя Туре вкара двата гола за успеха на "гражданите" с 2:1 при гостуване на Кристъл Палас, като в този двубой той се завърна в игра след близо 3 месеца отсъствие от терените. Опитният полузащитник не бе част от състава на Сити от началото на сезона, след като мениджърът на тима Пеп Гуардиола влезе в конфликт с агента му.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

В крайна сметка Туре се извини на своя треньор и днес получи неговото доверие, за което се отблагодари по най-добрия начин. Котдивоарецът откри резултата на "Селхърст Парк" в 39-та минута, но Конър Уикъм възстанови равенството в 66-та минута. Седем минути преди края Туре донесе успеха на Сити с втория си гол в двубоя. А за Пеп остава да отговаря на въпросите защо все пак толкова дълго време държа извън игра един от най-класните футболисти в света?

По този начин "гражданите" се изравниха по точки с лидера Ливърпул, който стигна само до равенство 0:0 при гостуването си на Саутхемптън.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за Цветница - Близнаците да се откажат от нови занимания, Лъвовете да разчитат на интуицията си
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)