Игуаин блести за Юве

8146
на 02.10.2016

Ювентус записа трета поредна победа в Калчото. В мач от 7-ия кръг шампионите Юве се наложи като гост с 3:0 над Емполи. Въпреки резултата, "бианконерите" не стигнаха лесно до успеха, който бе изкован в последната третина на мача.

Паоло Дибала откри за Ювентус в 65-ата минута, а две по-късно рекордната покупка на тима Гонсало Игуаин удвои. Отново Гонсало бе точен в 70-ата минута за крайното 3:0.

Юве е на върха в класирането на Калчото, към момента. Торинци имат актив от 18 точки, на 4 пред втория Наполи, който обаче е и с мач по-малко.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете