BG EN

Ида Протогер: В Македония живеем в Психопатияленд!

Балкани

Ида Протогер: В Македония живеем в Психопатияленд!

10576
на 30.05.2015
Ида Протогер: В Македония живеем в Психопатияленд!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Не че не знаехме, че Никола Груевски е архитект, вътрешен дизайнер, че без него не може и един пирон да бъде забит - без той да си даде мнението, но случилото се през последните дни истински ме разсмя. Много отдавна не съм се смяла така.

препоръчано

В същото време истински се страхувам какви откачалки може да се доберат до властта. Това е една истински недоразвита будалетинка с много власт и желание за тотален контрол! И най-важното с много лош вкус! Става въпрос за нашия премиер и ние сме жертви на неговия лош вкус! Когато се разхождал из Вашингтон, Рим поглеждал насам, натам и нещо си харесвал и това трябвало задължително да бъде поставено на площада в центъра на Скопие! Това не е Дисниленд. Ние живеем в Психопатияленд!

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК