ГОРЕЩО
ПИК TV! ЦИК изнася данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ОБНОВЕНА)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Основният спонсор на педофилската секта от Петрохан Васил Терзиев търси нова локация за долните си страсти
СВЕТЪТ ДНЕС
Иде ли война? Поставеният от Северна Корея ултиматум на Сеул изтича след броени часове
4595
на 22.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
препоръчано
На правителството на Южна Корея му остават по-малко от 12 часа да изпълни искането на Северна Корея – да демонтира високоговорителите по общата им разделителна линия за излъчване на пропагандни материали срещу Пхенян.
Ако ултиматумът не бъде изпълнен, Пхенян обещава армията му да унищожи „средствата за психологическа война“, предаде Фокус, цитирайки ТАСС.
Обаче Република Корея вече обяви, че няма намерение да изпълни това искане и ще продължи с пропагандната си кампания.


