BG EN

Идентифицираха първия от 5-те трупа в село Яхиново

ЧАС ПИК

Идентифицираха първия от 5-те трупа в село Яхиново

27013
на 10.05.2015
Идентифицираха първия от 5-те трупа в село Яхиново
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

19-годишен абитуриент от село Яхиново, е шофьорът на "Фолксвагена", счупил ел. стълб и убил 4-има днес следобед в селото. Евгени, е първият от 5-те трупа, които чакат да бъдат разпознати в моргата на болницата в Кюстендил, информира struma.com.

препоръчано

Междувременно от полицията съобщават, че пречупеният стълб след катастрофата с Фолксвагена е помел пешеходците. Работата по установяване на самоличността на останалите загинали продължава. Както съобщихме с висока скорост колата се заби в ел. стълб в края на централната улица в село Яхиново, стълбът се пречупил и помел стоящите на тротоара 3-ма мъже и една жена. Шофьорът на голфа загинал на място, както и 4-имата пешеходци. 2-ма бяха ранени, единият бе транспортиран в Пирогов. Ще съобщим и останалите загинали по-късно.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 103
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК