ГОРЕЩО
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ГОРЕЩА ВЕРСИЯ! Митьо Очите знае кой е отговорен за огнената вендета срещу Майбаха му, но не го издал на полицията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жителите на седем плевенски села ще имат думата за назначаване на кметски наместници. От днес по определен график ще се проведат общоселски събрания за избора във всяко селище.
Идеята е на кмета на Плевен Георг Спартански, който по закон има право да назначи кметските наместници, там където не се провеждат избори заради по-малкия брой население.
препоръчано
Първото събрание бе в село Петърница днес, а следващите - последователно са в селата Ласкар, Къргожабене, Горталово, Тодорова, Къшин и Тученица.


