ГОРЕЩО
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изборите за кмет и общински съвет на Киев се считат за валидни, нарушения на изборните закони, които да повлияят на резултатите от гласуването не са били регистрирани, заяви началникът на Киевската държавна администрация Владимир Бондаренко, предаде ТАСС.
препоръчано
„Изборите в Киев се състояха. След затварянето на избирателните секции имаше 350 съобщения за различни нарушения по време на гласуването. В същото време, съществени нарушения, които биха повлияли на резултата няма“, каза Бондаренко.
свързани новини
В Киев са получени 335 съобщенията за нарушения на изборното законодателство
2292
на 26.10.2015
Самолет се разби в Судан, 14 души на борда загинаха
4705
преди 2 часа
Чарлз и Камила пристигнаха на държавна визита в САЩ
6949
преди 2 часа
Стрелецът от гала вечерята на Тръмп получи обвинение
8887
преди 3 часа
Revolut ограничава част от услугите си в България
16346
преди 3 часа


