ГОРЕЩО
Джеймс Мазарела прие делегацията на ДПС във Вашингтон
Тежко му на Радев с такава улична банда
НОВА ТРАГЕДИЯ! Тежка катастрофа с най-малко трима загинали затвори пътя Русе – Бяла (СНИМКИ/ОБНОВЕНА)
МЪЛНИЯ! ДПС с размазваща реакция след просташката обида на Константин Проданов - жените в парламента да му обръщат гръб при всяко негово изказване
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият германски канцлер Герхард Шрьодер бе избран за председател на Съвета на директорите на руския държавен петролен концерн „Роснефт“. Съответното официално решение бе взето в петък, 29 септември, в Санкт Петербург, предава Deutsche Welle, цитиран от "Фокус".
препоръчано
Избирането на Шрьодер за поста предизвика противоречиви реакции в родината му, но според главния изпълнителен директор на „Роснефт“ Игор Сечин назначаването му ще допринесе за развитието на европейския бизнес на компанията. Съгласно думите му, Шрьодер „влезе в историята като най-лоялния по отношение на Русия германски лидер, благодарение на усилията му са сключени едни от най-големите сделки между Русия и Германия“.
свързани новини
Шрьодер: Крим никога няма да бъде изваден от състава на Русия
16278
на 20.09.2017
Изтребител F-16 е свалил дрон, нарушил румънското въздушно пространство
2710
преди 11 минути
Франция иска активиране на механизма за защита от пожарите
3244
преди 41 минути
Само 6% от британците биха воювали доброволно
4429
преди 1 часа
Иран предупреди Великобритания заради британски бази, използвани от САЩ
6446
преди 2 часа


