ГОРЕЩО
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
Европа
Извадили украински боеприпас от шията на бившия шеф на "Роскосмос" Рогозин при операция
31835
на 26.12.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лекари извършиха операция на Дмитрий Рогозин, ръководител на военно-консултативната група и на научно-технологичния център “Царските вълци”, съобщи неговият помощник, цитиран от сайта BG Voice.
препоръчано
“Дмитрий Олегович претърпя сложна операция за изваждане на фрагмент от украински боеприпас от областта на шийните прешлени. Операцията беше успешна и той се възстановява”, казва помощникът му.
Ръководителят на групата военни съветници „Царски вълци“ и бивш директор на „Роскосмос“ Дмитрий Рогозин беше ранен при обстрел на Донецк от украинската войници на 22 декември. След това той беше настанен в болница.
свързани новини
Дмитрий Рогозин е ранен при обстрел в Донецк
13480
на 22.12.2022
Състоянието на Рогозин се влошава, преместиха го в Москва
20557
на 23.12.2022
Унгария ограничи разрешителните за наемане на работници от страни извън ЕС
2226
преди 22 минути
Папа Лъв XIV започва седемдневно посещение в Испания
5269
преди 2 часа
Германия отчита нов рекорд по екстремизъм, омраза и политическо насилие
10510
преди 4 часа


