BG EN

Изверг от Пловдив разпространил порноснимка на дете от фалшив профил

Крими

Изверг от Пловдив разпространил порноснимка на дете от фалшив профил

9109
на 26.06.2019
Изверг от Пловдив разпространил порноснимка на дете от фалшив профил
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Районен съд – Пловдив в процедура, преминала по реда на съкратеното съдебно следствие, наложи на подсъдимия Християн Н. наказание лишаване от свобода в размер на една година, като на основание чл. 66 ал.1 от НК отложи изпълнението на наказанието с изпитателен срок от четири години, както и глоба в размер на 1000 лева.

препоръчано

Това съобщиха от Съдебна палата – Пловдив.

Съдът призна подсъдимия Християн Н., на 37 г., за виновен в това, че на 19 март 2018 г. в Пловдив е разпространил чрез фалшив потребителски профил в Интернет, в социалната мрежа "Фейсбук", порнографски материал – снимка, като за създаването му е използвано лице, ненавършило 18-годишна възраст, като файлът е изпратен на Н.С, на 14 г. - престъпление по чл.159 ал.4 т.1 вр. ал.1 от НК.

Наказанието в размер на една година лишаване от свобода е резултат от приложението на чл. 58а, ал.1 от НК, съгласно който, когато подсъдимият признае изцяло фактите, изложени в обвинителния акт, определеното от съда наказание лишаване от свобода по силата на закона се намалява с една трета.

Присъдата подлежи на протест и обжалване в 15-дневен срок пред Окръжен съд – Пловдив.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК