Извън първото поражение на Пеп! Огромен проблем за Манчестър Сити?

10676
на 02.10.2016

Манчестър Сити записа първо поражение за сезона. "Гражданите" и Пеп Гуардиола инкасираха загуба с 0:2 като гости на Тотнъм в мач от Висшата лига.

Коларов си вкара автогол в 9-та минута, а Деле Али реализира за 2:0 за домакините в 37-та минута. При този резултат завърши и срещата. Първо поражение за Хосеп начело на "гражданите" във ВЛ.

Ман Сити продължава да е лидер в класирането с 18 точки. Тотнъм пък е на втора позиция, отборът е със 17 пункта и също прави силен старт на шампионата.

Де Бройне в състава на Сити е контузен. Според редица анализатори той бе може би най-добрият играч в първенството от началото на сезона. Сега отсъствието на Кевин може да се окаже голям проблем за Пеп Гуардиола начело на Манчестър Сити? Очаква се офанзивният футболист да е извън терените около 4 седмици.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)