ГОРЕЩО
ШАРЕНО ВРЕМЕ: Слънце и облаци се редуват с вятър в последния понеделник на април (КАРТА)
Шеф на БСП си посипа главата с пепел за изборния разгром: Логичен резултат, съкрушителна загуба...
МЪЛНИЯ! Профилите на Кандев и Гюров във Фейсбук - част от схема за бъдеща политическа кариера? (СНИМКИ)
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ЕУФОРИЯ! Карлос Насар се завърна по шампионски (СНИМКИ)
Балкани
Извънредни мерки в Гърция заради наводненията, институциите затварят врати
5744
на 15.10.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Извънредни мерки в Гърция заради очаквани проливни дъждове, предизвикани от бурята "Балос". В столицата Атина затварят голяма част от обществените и държавни институции, въвеждат се и ограничения на движението.
препоръчано
Препоръката към всички в частния бизнес е към преминаване на работа от разстояние. Заради прогнозите за влошаване на времето, редица училища в Атина и в цялата страна също днес ще останат затворени.
Падналият пороен дъжд във вчерашния ден наводни улици, дворове и приземни етажи в Атина и Солун, на остров Корфу и на други места в страната. Според синоптиците, от бурята днес най-засегнати ще бъдат гръцките острови Евия, Самос и Икария, както и полуостров Халкидики
Над 190 млн. преминавания през КПП между двете части на Кипър за 23 години
10204
преди 9 часа
ВАЖНО: Новите изисквания за аптечките в колите в Гърция - от 2027 г.
14954
преди 16 часа
Гърция увеличава броя на плажовете без шезлонги
7982
преди 18 часа


