ИЗВЪНРЕДНО! "Армейците" под пара! За изненада - тотален герой за ЦСКА е...

39798
на 19.09.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Армейците под пара! За изненада - тотален герой за ЦСКА е...

ЦСКА победи Несебър с 4:1 като гост в мач от 1/16-финалите за Купата на България. Страхотен двубой за Кевин Кубемба и "армейците" продължават напред. Победната серия на "червените" във всички надпревари не спира.

ТИТУЛЯРИТЕ:

НЕСЕБЪР: 33. Бояджиев, 18. Пюскюлю, 23. Молдованов, 27. Костов, 32. Баев, 10. Димов, 17. Вълчев, 21. Манев, 25. Зиксянг, 9. Колев, 5. Бастунов

ЦСКА: 12. Китанов, 2. Атанасов, 4. Чорбаджийски, 7. Меркадо, 15. Малинов, 16. Лое, 17. Енрике, 18. Георгиев, 21. Кубемба, 25. Барт, 29. Ангелов

"Червените" поведоха в 15-ата минута. Пробив на Меркадо по лявото крило и остро центриране. Кубемба засече топката и я прати в мрежата. Преди това Несебър пропусна да поведе, играч на домакините стреля от близка дистанция, но не сполучи.

Кевин не се радваше на много силен старт с "армейската" фланелка. През лятото се появиха и информации, според които той е на дузпата в клуба. В последствие треньорският щаб на ЦСКА даде шансове за изява на Кубемба, а Кевин се отблагодарява на червения щаб с попадение за Купата.

В 30-ата минута Георгиев се възползва от грешка в защитата на Несебър и подаде в наказателното поле, прецизна асистенция - за Кубемба остана да прати топката във вратата. Второ попадение на Кевин в мача.

ЦСКА към момента е лидер в шампионата и показва стабилна игра за Купата на България. До края на полувремето нови голове не бяха отбелязани. Енрике бе близо до попадение, но нямаше шанс в завършващата фаза. Така "червените" имаха преднина от 2 гола до почивката.

Кубемба отбеляза за трети път в срещата - хеттрик на Кевин. Красив гол в 59-ата минута. Майсторско изпълнение, впечатляващ рейд на Кубемба, двойно подаване с Меркадо и топката е в мрежата. Десподов вкара в 89-ата минута за гостите, а крайното 1:4 бе оформено след автогол на Бодуров в 90-ата минута.

ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков: Борисов и Пеевски подвикваха на Желязков от първия ред и той нарушаваше правилата. Те не притежават тази държава (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков: Борисов и Пеевски подвикваха на Желязков от първия ред и той нарушаваше правилата. Те не притежават тази държава (ВИДЕО)