ИЗВЪНРЕДНО: "Армейците" с голям мач на "Олимпико"

89387
на 29.10.2020
ИЗВЪНРЕДНО: Армейците с голям мач на Олимпико

ЦСКА записа равен резултат като гост 0:0 срещу италианския гранд Рома в мач от втория кръг от Група "А" на Лига Европа. Двубоят се проведе на стадион "Олимпико" в Рим.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Много слабилно представяне на "армейците" в срещата. В 33-ата минута гредата пък помогна на ЦСКА при опасен изстрел на Мхитарян.

Антов, Енрике и Соу излязоха на добри стрелкови позиции през второто полувреме, но нямаха късмет пред гола.

В 84-ата минута се създаде впечатление, че "червените" са ощетени от съдията, след като главният рефер на мача Алексей Кулбаков спря много опасна атака на ЦСКА, не давайки авантаж. Малко след това Бусато парира на 2 пъти шутове на звездата Джеко. Така се стигна до нулевото равенство в двубоя. Престижно представяне за "армейците".

В следващия кръг от груповата фаза на турнира ЦСКА ще гостува на Йънг Бойс.

Към момента Рома и ЧФР Клуж имат по 4 точки в класирането на карето, а "червените" и Йънг Бойс са с по 1 пункт.

ТИТУЛЯРИТЕ:

Рома: 13 Лопес, 24 Кумбула, 20 Фацио, 6 Смолинг, 33 Переш, 14 Вилар, 4 Кристанте, 37 Спинацола, 77 Мхитарян, 31 Перес, 21 Майорал

Старши треньор: Пауло Фонсека

ЦСКА: 1 Бусато, 18 Мазику, 11 Занев, 26 Антов, 15 Вион, 3 Жеферсон, 21 Юга, 13 Санкаре, 30 Йомов, 22 Соу, 24 Синклеър

Старши треньор: Даниел Моралес

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Големи житейски промени за Раците, Близнаците - разсеяни в офиса
Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)