ИЗВЪНРЕДНО: "Армията" кънти - ценна преднина за ЦСКА, Евандро с фамозен гол... (СНИМКИ)

87122
на 25.07.2019
ИЗВЪНРЕДНО: Армията кънти - ценна преднина за ЦСКА, Евандро с фамозен гол... (СНИМКИ)

ЦСКА победи като домакин Осиек с 1:0 в първи мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Срещата се състоя на "Армията". Арбитър на двубоя днес бе италианецът Паоло Валери. Публиката на "червените" създаде страхотна атмосфера на стадиона.

Евандро реализира единсвеното попадение в спора в София, след фамозен шут от далечна дистанция. Така играчите, ръководени от Люпко Петрович имат аванс преди срещата-реванш, която ще се състои другата седмица в Хърватия.

Без много опасности пред двете врати през първото полувреме.

Евандро в 52-ата минута вкара ювелирен гол, с изстрел от далечно разстояние - 1:0.

В 82-ата минута лявата странична греда помогна на "армейците" при много опасен шут, грешка на Жеферсон в ситуацията, Фортуна обаче бе на страната на ЦСКА в положението. Така мачът на "Българска армия" завърши при резултат 1:0.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ЦСКА: Черниаускас, Бодуров, Занев, Томаш, Жеферсон, Жанио Бикел, Малинов, Фабрини, Тиаго, Евандро, Али Соу;

Треньор: Люпко Петрович

ОСИЕК: Ивушич, Клейнхейслер, Майсторович, Манце, Бочкай, Шорша, Жапер, Шкорич, Марич, Пилж, Шутало;

Треньор: Дино Скендер