ИЗВЪНРЕДНО: "Орлите" аут от Лига Европа (ОБНОВЕНА)

68602
на 08.11.2018
ИЗВЪНРЕДНО: Орлите аут от Лига Европа (ОБНОВЕНА)

Лудогорец и АЕК Ларнака не се победиха в среща от 4-ия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Двубоят в Разград завърши при резултат 0:0. Така и двата тима няма да участват в 1/16-финалите на състезанието този сезон.

Марселиньо, Лукоки и Кешерю бяха близо до отбелязване на гол за "зелените" до почивката, а Тричковски от АЕК стреля на сантиметри от лявата странична греда. Също така на 2 пъти вратарят на Лудогорец Ренан се намеси сполучливо при опасни положения.

През второто полувреме Марселиньо отново нямаше късмет пред гола, а Моци прати топката в горната греда, така равенството се запази.

Към момента "орлите" са с 2 точка, толкова имат и кипърците. Байер Леверкузен и Цюрих пък са лидери в каре "А" с по 9 пункта.

По регламент първите два тима от групата продължат напред към 1/16-финалите на състезанието. Тази вечер германците победиха като домакини швейцарците с 1:0. При настоящото развитие на срещите в карето, обаче и съставът от Леверкузен и отборът на Цюрих може да са спокойни за класирането си за следващата фаза на турнира.

Титулярите:

Лудогорец: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 30. Моци, 3. Недялков, 6. Натанаел, 18. Дяков, 10. Кампаняро, 92. Лукоки, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 28. Кешерю

Треньор: Антони Здравков

АЕК Ларнака: 25. Рамирез, 2. Силва, 6.Катала, 8. Акоран, 12. Тричковски, 13. Хавел, 15. Гарсия, 18. Гонзалес, 19. Йоану, 21. Жан-Люк, 99. Яну

Треньор: Андони Ираола

СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)