ИЗВЪНРЕДНО: "Орлите" с нова загуба в Лига Европа

45533
на 26.11.2020
ИЗВЪНРЕДНО: Орлите с нова загуба в Лига Европа

Ето каква сума достигна Jackpot Cards, най-високият джакпот на efbet.com (18+)

Лудогорец инкасира поражение и в четвъртия си двубой от група J на Лига Европа, тази кампания. "Орлите" загубиха като гости на Тотнъм в Лондон с 0:4.

Мачът се проведе без публика по трибуните на "Тотнъм Стейдиъм". Двубоят започна след минута мълчание в памет на великия Диего Марадона.

Карлос Винисиус реализира за "шпорите" в 16-ата минута. Винисиус се разписа и в 34-ата минута, Карлос вкара почти на празна врата в тази ситуация, прецизна асистенция на Деле Али. Хари Уинкс в 63-ата минута реализира с прехвърлящ удар от около 40 метра, виртуозно изпълнение на Уинкс, но и грешка на Пламен Илиев при гола за 3:0 за Тотнъм. Лукас Моура от близка дистанция в 73-ата минута вкара за крайното 4:0 за "шпорите".

Антверп и Тотнъм са лидери във временното класиране на карето с по 9 точки. ЛАСК Линц е с 6 пункта, а Лудогорец е с 0 точки досега в групата.

В следващия кръг на карето "орлите" ще гостуват на Антверп. Първите два тима в крайното класиране на групата продължават към следващата фаза на турнира.

ТИТУЛЯРИТЕ:

Тотнъм: Харт, Дохърти, Санчес, Уинкс, Танганга, Дейвис, Али, Ндомбеле, Моура, Бейл, Винисиус;

Мениджър: Жозе Моуриньо

Лудогорец: Илиев, Недялков, Григоре, Моци, Вердон, Икоко, Баджи, Анисе, Янков, Десподов, Кешерю;

Треньор: Станислав Генчев