ИЗВЪНРЕДНО: "Царски" шок за ЦСКА! Какво се случи с Крушчич в Бистрица?

80545
на 29.02.2020
ИЗВЪНРЕДНО: Царски шок за ЦСКА! Какво се случи с Крушчич в Бистрица?

Царско село шокира ЦСКА и постигна много изненадваща победа над "армейците" с 2:1 на стадиона в Бистрица. Това стана в среща от 23-ия кръг на шампионата.

След този мач "червените" са 4-и в класирането с актив от 43 точки и отборът пропусна възможност да се нареди втори във временната таблица.

Андерсон даде аванс на символичните домакини още в 6-ата минута, а в 20-ата Белтраме от ЦСКА изравни. Победното попадение за "царете" бе дело на Бахамбула, който реализира в 42-ата минута.

Много колеблив мач за гранда от "Армията" като "червените" имаха и малшанс при няколко по-чисти положения пред вратата на Царско село.

Останаха съмнения, че треньорът на "армейците" Милош Крушчич е уцелен със снежна топка от фенове на ЦСКА. А също така и че поредица от снежни топки и дори бутилка от минерална вода полетяха насочени от привърженици на колоса именно към Крушчич. Чуха се и скандирания: "Оставка". След срещата пък Милош заяви, че дава всичко от себе си като наставник на ЦСКА.