ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
22-годишен мъж се е удавил на плаж „Аркутино” рано тази сутрин, пише "Флагман". Сигнал за инцидента е подаден на тел. 112 около 6:15 часа. Очевидци на трагедията съобщили, че в морето се е удавил човек.
препоръчано
Спасителните екипи извадили трупа на 22-годишен мъж от пловдивското село Скотаре. Той работел като сервитьор в хотел „Аркутино Резорт”. Тялото му е извадено от водата, извършен е първоначален оглед, след което е откарано за аутопсия.
По време на инцидента плажът е бил неохраняем, тъй като това преди работното време на спасителите на плажната ивица.

свързани новини
Установена е самоличността на мъжа, открит удавен в езеро в Шумен
17157
на 23.06.2019
Кола помете тийнейджър на пешеходна пътека
11153
преди 6 часа
Автобус аварира на ключово кръстовище в София
8855
преди 8 часа
Фризьорски салон пламна в Перник, не издържа на напрежението
11091
преди 11 часа
Тийнейджърка се разби зрелищно в катастрофа да Кърджали
13128
преди 11 часа


