ИЗВЪНРЕДНО! 5-звезден спектакъл в Стара Загора! Бербо блести с хеттрик, а Камата... (ОБНОВЕНА)

27786
на 20.09.2017

Голям спортен спектакъл в Стара Загора. Звезден отбор на Ицо Стоичков победи с 3:2 Дрийм тийм на Барселона. Хеттрик за Бербатов в мача и много красиви моменти на терена. Камата игра и за двата тима, като съумя да се разпише с фланелката на Барса.

Събитието е с благотворителен характер.

Надал, Попеску, Сержи, Литманен, Гойкоечея, Салинас, Лечков, Стилиян Петров, Бербатов, Мартин Петров, Сираков, Балъков, Костадинов, Хубчев и прочие футболни звезди показаха класа на зеления килим.

Преди мача пламна пожар в близост до стадиона. Пожарникарите в Стара Загора реагираха мигновено и бързо овладяха огнената стихия.

Христо Стоичков и Димитър Бербатов осъществиха футболни спектакли на "Васил Левски", сега и стадион "Берое" посрещна звездно спортно събитие.

Титулярите:

Дрийм тийм на Барса: Ангой; Карлос, Дею, Надал, Хара; Литманен, Попеску, Сержи; Гойкоечея, Салинас, Ескуеро. Треньор: Ферер.

Отбор на Стоичков: Ганчев; Кременлиев, Хубчев, Гинчев, Кишишев; Костадинов, Лечков, Балъков, Стоичков; Сираков, Бербатов. Треньори: Пенев, Бонев, Петков.

"Този празник е за вас! Не забравям откъде съм тръгнал", заяви Стоичков преди мача към феновете.

След това последва националният химн на България и този на футболен клуб Барселона.

Преди началото на срещата Ицо подари фланелки на роднини на починалите легенди Георги Славков и Аян Садъков.

В 15-ата минута попадение на гостите бе отменено поради засада. В 19-ата минута Стилиян Петров замени на терена Наско Сираков. В 23-ата минута Христо Стоичков бе заменен от Мартин Петров.

Димитър Бербатов реализира първия гол в срещата. Центриране на Марто Петров в 25-ата минута и попадение на Митко с глава.

Бербо и Марто повториха упражнението в 40-ата минута. Асистенция на Петров и гол с глава на Бербатов 2:0.

Христо Стоичков излезе през второто полувреме като капитан на Барса, още в началото на частта се стигна до дузпа за "синьо-червените". Ицо застана зад бялата точка, шутира остро, а Стоян Колев парира кълбото. Топката обаче отново се озова в Стоичков, който не сгреши при добавката - 1:2.

Последваха няколко пропуска на Марто Петров. В една от игровите ситуации реферът Атанас Узунов показа червен картон на стража на Барса, но позволи да бъде извършена смяна на вратаря. Така отборите останаха с равен брой футболисти на терена. В 66-ата минута Дани Гарсия вкара красив гол, засичайки кълбото с глава - 2:2.

Лечков подаде ювелирен пас към Бербатов в 76-ата минута, а Митко не сгреши. 3:2 за родните легенди и хеттрик на Бербо. Срещата завърши при този резултат. Скандирания "Ицо, Ицо", мощно огласиха стадиона. А прекрасна заря допълнително зарадва феновете на спорта.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)