ИЗВЪНРЕДНО! Абсолютна драма в Разград! Лудогорец аут от Шампионска лига (ВИДЕО)

НАЙ-ВАЖНОТО

62686
на 02.08.2017

Тотална драма на "Лудогорец Арена". Трилър в пресявките на Шампионска лига. "Орлите" са аут от турнира. Общ резултат 3:3 между "зелените" и Апоел Беер Шева. 2:0 за Апоел в Израел и 3:1 за Лудогорец в реванша. Абсолютен трилър на стадиона в Разград. "Орлите" отпадат в 3-ия предварителен кръг на ШЛ и ще играят плеойф за влизане в групите на Лига Европа.

Разградчани търсиха категорична победа в реванша, а Георги Дерменджиев хвърли сериозна атакуваща сила в състава на "зелените". 4 подчертано офанзивни играчи стартираха за домакините - Кешерю, Вандерсон, Марселиньо, Кафу. Крайният победител си гарантира участие в евротурнирите в групова фаза - тази на ЛЕ. А също така Апоел е на отстраняването на един съперник от влизане в каретата на Шампионска лига.

Двакаеме, който затрудни много отбраната на "орлите" в първия мач, този път не стартира по фланга, а излезе като централен нападател. Гостите залажиха капан на Лудогорец с интересно спортно-техническо и тактическо решение.

Разградчани обаче отговориха подобаващо, "зелените" хванаха на контраатака своя съперник, Кафу с пробив, Марселиньо с асистенция, а Вандерсон бележи с глава в 9-ата минута - 1:0.

Смяна в тактиката на гостите - Нвакаеме отново се озовава на крилото, а Гадир действа като деветка. Вандерсон от много добри позиции в 25-ата и 28-ата минута можеше да вкара второ попадение, резултатът обаче остава 1:0 на реванша - при 30 минути игра от срещата в Разград!

Гол на Вандерсон в 33-ата минута, отново бърза атака на домакините.

До почивката резултатът се запази 2:0. Така предстоеше решаващо второ полувреме на мача-реванш.

Марселиньо отбеляза в 56-ата минута, с прецизен изстрел от близка дистанция. 3:0 в Разград.

Грешка на "зелените" в средата на терена в 60-ата минута, Двакаеме овладя по фланга, подаде към Гадир, последва шут, рикошет и топката прехвърли Броун. 3:1.

В 73-ата минута Гадир можеше да реализира отново, кълбото не влетя в мрежата. Отменено попадение на Марселиньо в 80-ата минута поради засада и пропуск на Огу от дузпа в 86-ата минута. Тотална драма. Бялата точка беше посочена заради игра с ръка на Пластун. Втори жълт картон за Охана в 88-ата минута. Трилър. Греда на Двакаеме в 95-ата минута. Червен картон за Марселиньо. До ново попадение не се стигна и така Лудогорец отпада след 3:3 общ резултат с Апоел Беер Шева и ключов гол на чужд терен за съперника на "орлите".

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Броун, 8. Лукас Саша, 32. Пластун, 30. Моци, 6. Натанаел, 18. Дяков, 12. Анисе, 22. Кафу, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 28. Кешерю

АПОЕЛ: 55. Наимов, 2. Битон, 4. Витор, 5. Цедек, 7. Ради, 8. Гадир, 9. Нвакаеме, 11. Енбиндер, 24. Меликсон, 30. Огу, 69. Корхут.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво вещаят звездите за всяка зодия на Лазаровден