ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СВЕТЪТ ДНЕС
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха българин във Франция - заподозрян в тероризъм
22302
на 20.05.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френските власти установиха, че арестуваният в неделя мъж, заподозрян в тероризъм, е 48-годишен българин, предава AFP, цитиран от "Фокус".
препоръчано
Мъжът е бил заловен с електрическо оборудване, което може да бъде използвано за направата на взривно устройство.
Заподозреният е твърдял, че е чеченец и е говорил руски език. Прокурор Хавиер Тарабо е разкрил, че мъжът е български гражданин.
„Това, което той имаше върху себе си, не беше взривно устройство и не беше опасно за него самия, но беше електрическо, електронно оборудване, което може да бъде използвано за направата на взривно устройство, заяви Тарабо пред AFP.
свързани новини
Криза във Франция! Отменят полети заради стачка
10019
на 20.05.2018
Поражение за Вики Томова във Франция
12678
на 18.05.2018
Заподозреният може да бъде държан до понеделник.


