ИЗВЪНРЕДНО: "Армейците" с класика за Купата...

46422
на 24.09.2019
ИЗВЪНРЕДНО: Армейците с класика за Купата...

Елитният ЦСКА победи като гост с 3:0 втородивизионния Локо (ГО) в мач от 1/16-финалите на Купата на България. Двубоят се проведе на стадион "Локомотив" в Горна Оряховица. Продължаващите напред в турнира в тази фаза се определят в 1 среща. Така столичани се класираха за 1/8-финалите.

Денис Давидов отбеляза за гостите в 20-ата минута, майсторско изпълнение и 0:1. Припомняме, че Давидов носи интересния прякор - "Руския Меси".

В 26-ата минута Денис отново стреля остро, а топката се отби в гредата и не пожела да влети в мрежата.

Тони Уот в 55-ата минута след изстрел с глава реализира за 2:0 за ЦСКА.

В 62-ата минута Уот се възползва от грешка в отбраната на домакините, проби през центъра на защитата на Локо, финтира вратаря и буквално влезе с топката във вратата за крайното 3:0 за "армейците".

В стартовия състав на "червените" наставникът Петрович направи голям брой промени в сравнение с титулярите за столичани в предходните няколко мача на клуба в родния шампионат. Ярко впечатление прави, че халфът Пинто явно е реабилитиран в гранда и получи шанс за изява като стартиращ.

ТИТУЛЯРИТЕ:

Локомотив Горна Оряховица: 33. Василев, 4. Харизанов, 23. Тодоров, 5. Минков, 77. Сандов, 7. Райчев, 20. Пехливанов, 8. Славков, 9. Стефанов, 24. Чалъков, 18. Христов

Треньор: Милчо Сирмов

ЦСКА: 13. Бусато, 16. Бикел, 25. Албентоса, 26. Антов, 18. Мазику, 6. Пинто, 15. Малинов, 8. Кери, 7. Давидов, 14. Отабор, 9. Уот

Треньор: Люпко Петрович

СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)