ГОРЕЩО
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ГОРЕЩО В ПИК! Ето ги убитите край Петрохан - всички се чудят какво се е случило със собственика на хижата Иво Калушев (СНИМКИ)
Италия посреща света в Милано и Кортина
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Властите с първа информация за трите трупа край Петрохан: Затворено общество с елементи на секта - имало е и малолетни (ВИДЕО)
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
КУЛТУРА
ИЗВЪНРЕДНО! Божидар Димитров разкри: Гергов иска 70 млн. лева за ЦУМ! Искаме сградата за исторически музей
56504
на 26.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Георги Гергов иска 70 млн. лева за ЦУМ, за да стане сградата исторически музей. Това обяви пред Би Ти Ви директорът на Националния исторически музей Божидар Димитров.
препоръчано
„Отправили сме му добро предложение, така че чакаме отговор. Има дългове, които държавата може да е поеме към банката. Цената е 70 млн. лева. Можем да се разберем с банката да плащаме по 1,5 млн. лева на година, след като стане замяната“, обясни Божидар Димитров.
С чувство за хумор той добави, че вече се страхува да се среща с Гергов, защото не знае кой ще го записва и кой не. "Аз пия кафе с много хора всеки ден. Явно вече ще трябва да се пазя", добави историкът.


