ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В неделя 39-годишен българин е бил приет в интензивното отделение на болница в Никозия, след като е претърпял тежка катастрофа в ранните часове на деня, пише Cyprus Mail, цитиран от Фокус.
препоръчано
Полицията съобщи, че жителят на Ксилофагу е пътувал между своето село и Авгору с още двама души, когато е изгубил контрол над превозното средство, излязъл е от пътя и се е преобърнал в полето.
И тримата са пострадали и са били приети в болница във Фамагуста. Шофьорът е имал сериозни наранявания на главата и многобройни фрактури затова лекарите са преценили, че е по-добре да го преместят в лечебно заведение в Никозия.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО! Българин между живота и смъртта след трудова злополука в Кипър
7622
на 23.04.2017
ЕС нападна Илон Мъск, правел безумни изявления
14189
на 08.12.2025
ЕС затяга миграционната политика
8986
на 08.12.2025
Европейска норма за акциз върху суровия тютюн тормози производителите
14709
на 06.12.2025


