ИЗВЪНРЕДНО! В ключов сблъсък - късен шок за "зелените"

76044
на 04.10.2018
ИЗВЪНРЕДНО! В ключов сблъсък - късен шок за зелените

Цюрих победи Лудогорец с 1:0 в мач от груповата фаза на Лига Европа, домакините шокираха "орлите" с късен гол. А поражението прави ситуацията за "зелените" в карето много трудна.

Кололи от фаул в 22-ата минута стреля опасно, кълбото пък мина на сантиметри от вратата на разградчани. Три минути по-късно Брандао проби по дясното крило и подаде към Марселиньо, вторият обаче не се ориентира добре при положението и пропусна от много добра позиция. Равностойна игра през първото полувреме.

Марселиньо в 54-ата минута стреля силно, но нямаше късмет в завършващата фаза.

Палсон в 84-ата минута надскочи защитата на "орлите" и с глава реализира за крайното 1:0.

Към момента лидери в група "А" на надпреварата са отборите на Цюрих и Байер Леверкузен с по 6 точки. Лудогорец и АЕК Ларнака пък са без спечелен пункт.

Тази вечер Байер надви АЕК с 4:2. В следващия кръг немският представител ще гостува в Швейцария, а разградчани ще имат визита в Ларнака. Първите два състава в карето продължават към 1/16-финалите на Лига Европа.

ТИТУЛЯРИТЕ:

ЦЮРИХ: 25. Брехер, 3. Макс, 6. Палсон, 13. Неф, 14. Домгжони, 15. Одей, 17. Бангура, 22. Рюг, 27. Шьонбехлер, 70. Кололи, 71. Крейзиу

Треньор: Людовик Манин

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 3. Недялков, 4. Сисиньо, 6. Натанаел, 9. Брандао, 10. Кампаняро, 18. Дяков, 30. Моци, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 92. Лукоки

Треньор: Пауло Аутуори

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)