ИЗВЪНРЕДНО! В мач със световен колос! ЦСКА се бори здраво, но... (ОБНОВЕНА)

Волейбол

24606
на 07.12.2017

Отборът на ЦСКА посрещна руския колос Белогорие (Белгород) в първи мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на ЦЕВ. Срещата в зала "Универсиада" завърши при резултат 0:3 гейма. Над 1000 зрители подкрепиха родния тим.

Гостите стартираха сблъсъка без голямата си звезда Мусерский, "червените" изостанаха в точките в началото на гейм номер 1, след това домакините се активизираха и стигнаха до резултат 23:23. В този момент последва сервис в аут на ЦСКА, а в следващата точка посрещането изневери на подопечните на Сашо Попов, така опонентите на "армейците" поведоха с 1:0 гейма. Играта на "червените" обаче заслужава аплодисменти, поради редица кадрови проблеми се наложи Христо Цветанов, бивш национал на България, да се изявява не като централен блокировач, а като посрещач в срещата.