ГОРЕЩО
Изпратиха ПИСМО до премиера Радев с предложения как да се сложи край на зверските катастрофи по пътищата
Колтуклиева: Някой направи Демерджиев за смях - ето защо
ЕКШЪН ВЪПРОС: Влизали ли са криминално проявени типове на посещение при Иван Демерджиев в МВР (ВИДЕО)
Кой лъже за пътуванията на Пеевски - Емил Дечев или Иван Демерджиев
РАЗБИВАЩО! Искра Михайлова срина ръководството на парламента заради клеветите и лъжите по адрес на Пеевски: Жалка процедура! Казахме на българските граждани да не пътуват, защото ги следят (ВИДЕО)
Политика
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: ГЕРБ алармира омбудсмана да помогне на БСП: 78 български граждани са жертва на модерното робство, върнете ги в парламента
32396
на 18.04.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В парламента имаме 78 български граждани, които са жертва на модерното робство, тъй като не ги допускат до заседанията и не могат да упражняват задълженията си", заяви депутатът от ГЕРБ Тома Биков при обсъждането на доклада на омбудсмана Мая Манолова.
препоръчано
„Тук в парламента имаме 78 български граждани, които са жертва на модерното робство. Не ги допускат до заседанията и не могат да упражняват задълженията си“, каза още Биков във връзка с отсъствието на народните представители от „БСП за България“ от парламента. По думите му обаче от БСП идват добри знаци. „Имаше Априлски пленум, следва развенчаване на култа“, каза още Биков.
свързани новини
Колтуклиева: Някой направи Демерджиев за смях - ето защо
196781
преди 2 часа
Кой лъже за пътуванията на Пеевски - Емил Дечев или Иван Демерджиев
183675
преди 4 часа


