ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Делян Пеевски: Андрей Цеков седеше в моя кабинет, пиеше кафенце и казваше, че съм единственият човек, който мисли за държавата. Киро и Асен му бяха обещали да стане шеф на ПП (ВИДЕО)

ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Попитайте Андрей Цеков като министър колко стотин милиона е платил на бившите си работодатели. След това Питайте го колко често стоеше в моя кабинет, пиеше кафенце и казваше: "Г-н Пеевски, вие сте единственият човек, който мисли за държавата. Моите за нищо не стават, но трябва да ги търпя, за да мога да стана шеф на ПП. Това каза пред журналисти в парламента лидерът на ДПС-НОВО НАЧАЛО Делян Пеевски.
"Киро и Асен обещали, след като отишли да си правят фонд, искаха да си правят фонд, той да стане шеф на ПП. Питайте Асен Василев какви са му връзките с Паскал и Таки", добави той.
"Вота на недоверие към правителството на тема "Корупция" Пеевски е "безполезен" и "загуба на време". Техните вотове на недоверие няма да ги коментирам повече", каза още лидерът на ДПС-НОВО НАЧАЛО.