ГОРЕЩО
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА: В ДБ се гневят на Асен Василев: Лиши ни от Явор Божанков, сега е на път да ни лиши и от Манол Пейков
СЛЕД ОСТАВКАТА НА САРАФОВ: Няма вече биричка пред Съдебната палата за армията от безработни бойци и командири от тихия фронт
Колтуклиева: Безпардонна наглост от Йотова - меси се в изпълнителната власт
Новият главен прокурор Ваня Стефанова - един от най-безупречните юристи у нас
Борислав Цеков: БСП и Доган остават в историята! Най-после имаме еднопартийно мнозинство
Политика
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК: "Атака" иска Каракачанов да отстъпи правителствения си пост, докато тече проверката срещу него
70360
на 04.05.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Партия "Атака" поиска вицепремиерът Каракачанов да отстъпи правителствения си пост, докато тече проверка срещу него за корупционни практики.
препоръчано
Повече от десет дни вицепремиерът Красимир Каракачанов не е дал обяснение пред българското общество за начина, по който е придобил луксозния си мезонет и прилежащите към него тераси, се казва в съобщението на пресцентъра на "Атака".
Партия "Атака" настоява за прилагане цялата строгост на закона и за еднакъв подход към представителите на висшата власт, уличени в разминаване на декларираното и притежаваното имущество. Коректният и чист начин за това е оттегляне от заеманите високи постове, гарантиращо провеждане на безпристрастно разследване.
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
53389
преди 52 минути
ФАЛШИФИКАТ: Коалицията ППДБ ще става все по-трудна и безперспективна
86255
преди 3 часа


