ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
Инциденти
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Болниците в София пълни с ранени от катастрофата на магистрала "Тракия", закараха двама и в "Токуда" (ОБНОВЕНА)
35376
на 13.04.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама пострадали без опасност за живота са постъпили в Спешното приемно отделение на "Аджъбадем Сити Клиник Болница Токуда" след автобусната катастрофа на автомагистрала Тракия, съобщиха от лечебното заведение. Пострадалите са докарани в 12:55 часа.
препоръчано
Пациентите са в стабилно състояние, без опасност за живота. И при двамата са установени фрактури на долни крайници и предстоят ортопедични операции и прием в Клиниката по Ортопедия и травматология, предава "Фокус".
В момента се провеждат допълнителни изследвания за уточняване на общото състояние и отхвърляне на вътрешни травми.
свързани новини
Десет от ранените са настанени в болница "Света Анна", в "Пирогов" се намират четирима, а във ВМА - трима.
свързани новини


