ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Борисов изведе "Бистришките тигри" до победа срещу Левски (ВИДЕО/СНИМКИ/ОБНОВЕНА)

ФОТОГАЛЕРИЯ

121952
на 02.11.2017
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Борисов изведе Бистришките тигри до победа срещу Левски (ВИДЕО/СНИМКИ/ОБНОВЕНА)

Премиерът Бойко Борисов изведе с капитанската лента ветераните на Витоша (Бистрица) в приятелски мач срещу Левски. Двубоят завърши 2:0 в полза на тима на Борисов. Министър-председателят създаде няколко положения за своя отбор, а в 25-ата минута играчите от Бистрица откриха резултата с гол на Светослав Петров.

Така завърши и първото полувреме, след като на Левски беше отменен гол заради игра с ръка на деветка на "сините" Георги Иванов-Гонзо.

В състава на Левски блестяха имената на славни ветерани като Даниел Боримиров, Георги Иванов-Гонзо и Христо Йовов. На трибуните пък беше друга легенда на "сините" - Наско Сираков.

През втората част отново по-дейният отбор беше този на Витоша "Бистрица". Резонно няколко минути след съдийския сигнал "Бистришките тигри" стигнаха до второ попадение и дадоха голяма заявка за победата в двубоя.

В 78-та минута отборът на Витоша Бистрица получи правото да изпълни дузпа, но ударът на премиера Борисов беше отразен от вратаря на Левски. В крайна сметка "Бистришките тигри" се поздравиха с победа с резутлат 2:0.

Главен съдия на срещата беше елитният рефер Николай Йорданов.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете