ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Експресен Гришо! Българинът отговори на критиките по най-добрия начин - летящ старт на "Уимбълдън"

23728
на 27.06.2016
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Експресен Гришо! Българинът отговори на критиките по най-добрия начин - летящ старт на Уимбълдън

Най-добрият ни тенисист сгази италианеца Фратанджело с 3:0 сета на свещената трева

Експресен Гришо стартира по най-добрия начин на "Уимбълдън" 2016. Българинът записа чиста победа и отговори на своите критици с прецизна игра.

Срещата между нашето момче и американецът Фратанджело премина под пълната диктовка на Димитров.

Гришо надделя с 3:0 (6:3, 6:4, 6:2). Първата част на мача започна по-оспорвано, а ранни пробиви решиха интригата във втория и третия гейм. В следващия кръг родният любимец ще има за съперник победителя от мача между Симон и Типсаревич. И двамата са познати за Димитров опоненти.

За феновете ще е изключително интересно, ако се стигне до двубой между Гришо Димитров и Федерер. Подобен мач може да се осъществи в 4-я кръг на турнира, ако двамата запишат победни серии на старта на престижната надпревара.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно има ли превишена скорост на колата на НСО (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Военен прокурор с нови подробности за катастрофата с Кирил Петков - до два месеца става ясно има ли превишена скорост на колата на НСО (ВИДЕО)