BG EN

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски размаха пръст на Мария Габриел

Акценти

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски размаха пръст на Мария Габриел

691938
на 06.04.2024
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски размаха пръст на Мария Габриел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съпредседателят на ДПС Делян Пеевски размаха пръст на все още ръководеното от Мария Габриел Министерство н външните работи.

препоръчано

"Призовавам българските власти - министър на външните работи, посолство на България в Германия и всички компетентни органи незабавно да се активизират по случая “Солинген”, се казва в позиция на Пеевски разпратена до медиите.

Ето какво още заявява съпредседателят на ДПС:

Там, преди десет дни бяха погубени животите на цяло българско семейство от турски произход с две деца при умишлен палеж, за който местните органи на реда потвърдиха, че е престъпление от омраза.

Безучастността на българската държава към трагедията и посегателството срещу живота на български граждани е недопустима.

Местни медии сигнализират, че съществува реален риск следите на престъплението да бъдат прикрити и виновниците да останат неразкрити и ненаказани.

Затова МВнР във взаимодействие с компетентните органи трябва да предприеме незабавни действия

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК