ГОРЕЩО
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ЕКШЪН! Радев скочи на опозицията заради големия дефицит и раздутата администрация, изгаври се с Кокорчо, Божо и Мартин за екселските таблици
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
МЪЛНИЯ! Депутат от "Промяната" сяда на подсъдимата скамейка заради голяма клевета по случая "Баба Алино" (ДОКУМЕНТИ)
ЧАС ПИК
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Проф. Димитров с първи думи пред медията ни след внезапното му приемане в Правителствена болница!
53382
на 22.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Вече съм по-добре, вчера ме приеха в Правителствена болница, лекарите имаха съмнения, че съм получил инфаркт. Това заяви пред ПИК професор Божидар Димитров.
препоръчано
Директорът на Националния исторически музей в момента е настанен в клинична база "Лозенец".
"Имам двойна бронхопневмония. Извършват ми манипулации. Трябва да остана поне 3-4 дни в болницата. След което се надявам да бъда изписан", допълни проф. Димитров пред ПИК.
Екипът на Правителствена болница е овладял състоянието му, а лекарите му дават необходимите медикаменти, за да го вдигнат отново на крака възможно най-скоро.
ИЗВЪНРЕДНО! Божидар Димитров стабилизиран след инфаркт (обновена)
12307
на 22.03.2016
Приеха Божидар Димитров в болница
25410
на 21.03.2016


