ГОРЕЩО
АЛО, КОЦЕВ! На варненци им писна! Как става фокусът с "превръщането" на общинска земя в частна
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЧАС ПИК
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Трагедия с момиче от "адския дом" за сираци в София! 17-годишна си прерязала вените!
53789
на 06.01.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поредна трагедия се е разиграла с дете, което преди е живяло във вече затворения дом за сираци "Асен Златаров" в София.
препоръчано
17-годишно момиче на име Траяна Райкова е отнело живота си, като е прерязало вените си. Това сигнализира пред ПИК Тодор Стефанов, който е живял в дома 10 години и познава битието на сираците.
"След като домът бе закрит, тя се върна при баща си, но продължи да проституира и да се друса. Една вечер е била с приятеля си, на 31 години, който я е изнасилил. След това си е прерязала вените", разказва той.
Момичето е било открито в понеделник. Все още не е ясна причината за крайното ѝ решение, но се предполага, че е заради проституцията и наркотиците, уточнява Тодор.
свързани новини


